Karaciğer Hastalıkları

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]


Günümüzde en çok alternatif tıbba başvuran hastalık grubu maalesef karaciğer hastalarıdır. Karaciğer hastalarına bir tavsiyem olacak karaciğerinizde zaten bir hastalık var.

Karaciğer Hastalıklarında Alternatif Tıp İşe Yarar Mı?

Siz bu konuda eğer profesyonel bir destek alıyor iseniz alternatif tıbba hiç ihtiyacınız yok çünkü var olan karaciğer hücreleriniz çok önemli.

Bir ilacın laboratuvardan keşfinden eczanedeki rafa gelinceye kadar geçen süre ortalama 5 yıl.​ Bir sürü laboratuvar aşamasından geçtikten sonra biz bu ilaçları size yazabiliyoruz.

Komşunuzun yakınınızın size söylediği ilacın ilaç adı altında verdiği bir alternatif tıbbın sizin karaciğerinize hangi zararı verebileceğini önceden kestirebilmeniz mümkün değil. Lütfen kullanmayın.

Karaciğer Hastalığı Kaşıntı Yapar Mı?

Karaciğer hastalığı da kaşıntı yapabilir. Özellikle safra yollarını ilgilendiren bir hastalık yada karaciğer kanseri varsa hasta karşımıza kaşıntıyla gelebilir.

Kaşıntı Karaciğer Hastalığı Belirtisi Olur Mu?

Kaşıntı karaciğer hastalıklarının belirtisi olabilir. Daha önceki videolarda da belirttiğimiz gibi karaciğerin içindeki safra yollarını ilgilendiren primasiklarozan kolonjik primarbidiay kolonjik gibi hastalıklarda hasta ilk başvuru olarak kaşıntı ile hekime başvurabilir.

Hasta Doktora Hangi Şikayet İle Başvurur?

karaciğer hastalıkları nelerdirKaraciğer dışındaki safra yollarını ilgilendiren primasiklarozan kolonjit tümörler, taşlar eğer safra yollarını tıkıyor ise hasta özellikle gece kendisini çok rahatsız eden acaba uyuz mu oldum diye cildiye doktoruna başvurabileceği bir kaşıntı ile karşı karşıya kalabilir.

Bunların dışında pankreas başındaki kanserlerde safra yollarına bası yaptığı zaman hasta karşımıza hem sarılık hem de kaşıntıyla gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir